Stručné kontakty
logo spoločnosti SLOSMAT, s. r. o. – člen aliancie ASAS

Cestárska 12
010 01 Žilina

tel.:   +421 41 564 07 20
  +421 41 564 07 21
  +421 41 564 07 22
fax:   +421 41 564 07 23
e-mail:   slosmat@slosmat.sk
Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok   07:00 – 16:00
Sobota – Nedeľa   zatvorené

« späť
Blog » Životnosť, stálofarebnosť, pohoda. Mať Tondach nad hlavou sa vyplatí!

Životnosť, stálofarebnosť, pohoda. Mať Tondach nad hlavou sa vyplatí!

Výber strešnej krytiny patrí k najdôležitejším investíciám stavby vysnívaného domu. V prípade, že zvolíte kvalitnú a rokmi overenú strešnú krytinu, môže strecha slúžiť aj niekoľko generácií. Ak sa však budete spoliehať na nekvalitný materiál, rátajte s celým radom nepríjemností. Výberu strešnej krytiny je preto nesmierne dôležité venovať patričnú pozornosť.

Životnosť, stálofarebnosť, pohoda. Mať Tondach nad hlavou sa vyplatí! – ilustračný obrázok

Aby sa vám prílišné šetrenie nevypomstilo

Snaha stlačiť náklady na stavbu či rekonštrukciu domu na minimum by nemala viesť k tomu, že nebudete brať do úvahy výber kvalitnej strešnej krytiny. Tá by totiž mala byť odolná tak voči UV žiareniu, mrazu či snehu, ale aj súhrnne proti mechanickému tlaku, a tiež nehorľavá i mrazuvzdorná. V prípade pochybných materiálov sa snaha o úsporu môže zmeniť na neplánované výdavky opráv na pravidelnej báze.

Prečo víťazí tradičná pálená škridla?

Ideálne krytiny sú, samozrejme, z prírodných materiálov, ktoré poskytujú vysokú trvanlivosť, optimálnu priedušnosť či vysokú mechanickú odolnosť. Takéto výhody poskytuje už celú dekádu pálená strešná krytina, ktorá je vyrábaná z hliny, ílu, vody a iných prísad. Prírodné zloženie zaručuje farebnú stálosť a hlavne odolnosť voči extrémnym poveternostným podmienkam.

Keramická strešná krytina ako rokmi preverený materiál vie v dnešnej dobe priniesť aj obrovskú variabilitu riešenia šikmých striech neporovnateľnú s inými typmi krytiny. Domu dokáže poskytnúť osobitý dizajn spoločne so zárukou skvelých funkčných vlastností. Väčšina majiteľov si potom cení predovšetkým to, že strecha vyzerá aj za mnoho rokov ako práve dostavaná.

Tondach, to sú neobmedzené možnosti!

Pre realizáciu 100 % funkčného strešného plášťa je nutná perfektná kompatibilita všetkých použitých prvkov. Okrem toho každý majiteľ stavby očakáva dizajnovú variabilitu garantujúcu výber ideálneho riešenia, ktoré je v súlade s plánmi a štýlom domu. Aj preto u nás v Slosmate presadzujeme značku Tondach, ktorá svojim zákazníkom zaručuje pocit pohody s tou najvyššou kvalitou bývania.

A aby to neboli len nedôveryhodné formulky, životnosť pálených škridiel Tondach bola dokázaná mnohými štúdiami, pričom pod prísnym dohľadom odborníkov prebieha celý výrobný postup od ťažby hliny po expedíciu. Spoločnosť si je vedomá výnimočnej kvality svojich výrobkov, preto poskytuje aj najdlhšiu záruku. Firma svoje produkty tiež neustále inovuje a do sortimentu zaraďuje praktické vylepšenia aj dizajnové novinky. Patria tam nielen nové farebné odtiene dostupné pre všetky druhy krytín, ale rovno aj celé rady užitočných doplnkov.

Zdroj: wienerberger.sk, ceskykutil.cz, vseostrese.cz

Foto: istockphoto.com


Súvisiace položky: 1 - 5 / 22
Prvá strana Predošlá strana 1 2 3 4 5 Ďalšia strana Posledná strana
Súvisiace položky: 1 - 5 / 22
Prvá strana Predošlá strana 1 2 3 4 5 Ďalšia strana Posledná strana

tel.: +421 / 41 / 564 07 21, 22, fax: +421 / 41 / 564 07 23, 24, GSM: +421 / 911 628 018, +421 / 903 528 997, e-mail: slosmat@slosmat.sk
nájdete nás aj na facebooku
počet prístupov od 29.03.2006: 139001
Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookies. Je to bežná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Ďalšie informácie