DenBit BR – ALP

Den Braven – DenBit BR – ALP

Asfaltový penetračný lak

Popis
Je elastická bitúmenová hmota modifikovaná syntetickým kaučukom, obsahuje chemické prísady umožňujúce hĺbkovú penetráciu a použitie pri mierne vlhkých podkladoch. Tento penetračný povlak je schopný vyplniť mikrotrhliny v podklade. Náter je odolný voči vode, slabým kyselinám a zásadám.

Druh podkladu:
Betón a podobné minerálne podklady, eternit, oceľové a plechové prvky (krytiny, oplechovanie, chráničky a prestupy), lepenka a podobné materiály na bitúmenovej báze, drevené podklady a podklady na báze drevenej hmoty (cementovláknité a sadrovláknité dosky, OSB dosky a iné).

Charakteristika

  • Výborná hĺbková penetračná schopnosť
  • Zapácha – je potrebné riadne vetranie
  • Je schopný vyplniť mikrotrhliny v podklade
  • Odolný voči slabým kyselinám a zásadám
  • Na suchý i vlhký podklad

Použitie
Ako roztok určený pre penetračné nátery betónových a oceľových podkladov, plechových a lepenkových krytín, eternitov, základových pásov, základov, podzemných častí stavby a iné. Podklad pod tepelne zvárateľné pásy všetkých druhov. Pod hydroizolačné nátery z DenBitu DK-ATN a iné náterové hmoty na organickej báze. Ako samostatnú ľahkú izoláciu proti vlhkosti.

Na prevzatie: technický list (formát PDF, veľkosť 208,5 kB)

Napíšte nám

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť polia označené hviezdičkou (*).


tel.: +421 / 41 / 564 07 21, 22, fax: +421 / 41 / 564 07 23, 24, GSM: +421 / 911 628 018, +421 / 903 528 997, e-mail: slosmat@slosmat.sk
nájdete nás aj na facebooku
počet prístupov od 29.03.2006: 139185
Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookies. Je to bežná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Ďalšie informácie