« späť
Sortiment » Interiér » Rigips » Sadrové stierky a omietky » Príslušenstvo

Príslušenstvo

 

Regulátor nasiakavosti Rikombi – Grund

Popis výrobku

Rigips – Rikombi – Kontakt

Rikombi – Grund je základný regulátor nasiakavosti pre interier. Rikombi – Grund je koncentrovaná vodná disperzia umelých živíc na báze vinylacetátových kopolymerov s prísadami.

Farba: žltá

 

Oblasť použitia

Náter Rikombi – Grund je obzvlášť vhodný pre úpravu všetkých nasiakavých podkladov pre následné použitie sadrových omietok a stierok RIMANO a úpravu podkladu pre lepenie sadrokartónových dosiek sadrovým lepidlom RIFIX. Plochy ošetrené základným penetračným náterom Rikombi – Grund sú vhodné pre vnútorné povrchové úpravy sadrových alebo sadrokartónových povrchov nátermi, tapetami, obkladom a omietkami na disperznom základe. Podkladné plochy musia byť dôkladne očistené od prachu, nečistôt, zbytkov odbedňovacích prípravkov, mastnôt a iných nečistôt a nesmú byť premrznuté. Prípravok nesmie byť použítý pri teplotách nižších ako + 5°C.

Spracovanie

Na veľmi savé podklady sa prípravok riedi vodou v pomere 1:2 až 1:5. V prípade penetrácie sadrokartónových dosiek a sadrových omietok sa doporučuje pomer riedenia 1:2 až 1:3. Orientačná spotreba koncentrátu je 100 g/m2. Rikombi – Grund je možné nanášať natieraním, valcovaním alebo striekaním. Pred ďalšími postupmi je nutné nechať náter Rikombi – Grund poriadne vyschnúť. Doba schnutia je cca 24 hodín – závisí na teplote a vlhkosti prostredia.

Skladovanie

Prostriedok Rikombi – Grund je nutné skladovať v suchu a pri teplote nad bodom mrazu. Prípravok nesmie zmrznúť.
Doba použitelnosti je 6 mesiacov

Balenie

5 kg / vedro
12,5 kg / vedro

 

Kontaktný mostík Rikombi – Kontakt

Popis výrobku

Rigips – Rikombi – Grund

Rikombi – Kontakt je náter pre zlepšenie prilnavosti sadrových materiálov na hladké, nenasiakavé povrchy (napríklad liatý betón, betónové prefabrikáty a podobne). Rikombi – Kontakt je disperzia umelých živíc s minerálnym plnivom. Rikombi – Kontakt je namiešaný na použitie a už sa neriedi.

Farba: svetlo ružová

 

Oblasť použitia

Náter Rikombi – Kontakt je obzvlášť vhodný pre úpravu betónových podkladov pre následné použitie sadrových omietok a stierok RIMANO a úpravu podkladu pre lepenie sadrokartónových dosiek sadrovým lepidlom RIFIX. Podkladné plochy musia byť dôkladne očistené od prachu, nečistôt, zbytkov odbedňovacích prípravkov, mastnôt a iných nečistôt a nesmú byť premrznuté.
Prípravok nesmie byť použitý pri teplotách nižších ako + 5°C.

Spracovanie

Rikombi – Kontakt je namiešaný na použitie a už sa neriedi. Orientačná spotreba materiálu je 200 – 300 g/m2. Rikombi – Kontakt je možné nanášať natieraním alebo valcovaním. Pred ďalšími postupmi je nutné nechať náter Rikombi – Kontakt poriadne vyschnúť. Doba schnutia je cca 24 hodín – závisí na teplote a vlhkosti prostredia.

Skladovanie

Prostriedok Rikombi – Kontakt je nutné skladovať v suchu a pri teplote nad bodom mrazu. Prípravok nesmie zmrznúť.
Doba použitelnosti je 6 mesiacov

Balenie

7 kg / vedro
5 kg / verdo

Napíšte nám

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť polia označené hviezdičkou (*).


tel.: +421 / 41 / 564 07 21, 22, fax: +421 / 41 / 564 07 23, 24, GSM: +421 / 911 628 018, +421 / 903 528 997, e-mail: slosmat@slosmat.sk
nájdete nás aj na facebooku
počet prístupov od 29.03.2006: 139183
Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookies. Je to bežná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Ďalšie informácie