Stručné kontakty
logo spoločnosti SLOSMAT, s. r. o. – člen aliancie ASAS

Cestárska 12
010 01 Žilina

tel.:   +421 41 564 07 20
  +421 41 564 07 21
  +421 41 564 07 22
fax:   +421 41 564 07 23
e-mail:   slosmat@slosmat.sk
Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok   07:00 – 16:00
Sobota – Nedeľa   zatvorené

« späť
Sortiment » Strecha » Šikmé strechy » Keramická krytina TONDACH

Keramická krytina TONDACH

Stránky výrobcu: www.tondach.sk

 

Strešný systém TONDACH® v detaile

TONDACH® prináša viacero možných riešení striech pre novostavby či rekonštrukcie. Vďaka množstvu dostupných prvkov umožňuje systém vystavať strechu od hydroizolácie až po rozličné ochranné doplnky. Práve tu získate viac informácií o jednotlivých súčastiach tohto originálneho strešného systému.

Podrobnosti k jeho jednotlivým prvkom nájdete nižšie na obrázku ukryté pod číslami 1–10.

  1. Ukončenie a odvetranie hrebeňa a nárožia
  2. Presvetlenie a strešné okná
  3. Ukončenie štítu
  4. Protisnehový systém – Pre Vašu bezpečnosť!
  5. Zabezpečenie podstrešia
  6. Držiak solárneho / fotovoltaického panela
  7. Keramický prestupový komplet na odvetranie
  8. Ukončenie strechy
  9. Protisnehové háky – pre Vašu bezpečnosť!
  10. Zapezpečenie škridiel proti silnému vetru
TONDACH® – strešný systém v detaile

 

1. Ukončenie a odvetranie hrebeňa a nárožia

TONDACH® – 01. Ukončenie a odvetranie hrebeňa a nárožia TONDACH® systém pre hrebeň a nárožie sa postará o bezpečné a estetické ukončenie strechy.

TONDACH® systém pre hrebeň a nárožie vytvára flexibilnú ochranu pred vlhkosťou a vznikom plesní. S vetracím prierezom okolo 340 cm2 na bežný meter, umožňuje tento systém optimálne odvetranie spodnej konštrukcie. Súčasťou tohto systému sú aj príchytky hrebenáčov.

 

2. Presvetlenie a strešné okná

TONDACH® – 02. Presvetlenie a strešné okná Harmonické a spoľahlivé riešenie presvetlenia podkrovia (pre nevykurované priestory).

Strešné okná TONDACH® slúžia ako výlez na strechu a tiež na odvetranie a presvetlenie podkrovia. Ďalšou možnosťou presvetlenia podkrovia je použitie plastových presvetľovacích škridiel.

 

3. Ukončenie štítu

TONDACH® – 03. Ukončenie štítu Keramické príslušenstvo pre spoľahlivé a estetické ukončenie štítu.

Okrajová škridla TONDACH® sa postará o estetický vzhľad strechy a dokonalé ukončenie strešnej krytiny. Vytvára tiež optimálnu ochranu pre strešnú konštrukciu proti vniknutiu dažďovej vody.

 

4. Protisnehový systém – Pre Vašu bezpečnosť!

TONDACH® – 04. Protisnehový systém – Pre Vašu bezpečnosť! Protisnehový komplet TONDACH® je dôležitou súčasťou každej strechy.

TONDACH® protisnehový komplet tvorí dôležitú súčasť zabezpečenia Vášho strešného systému a je dostupný pre každý typ škridly. Tento komplet vytvára kvalitné riešenie, ktoré sa prirodzene včlení do strešnej krytiny.

 

5. Zabezpečenie podstrešia

TONDACH® – 05. Zabezpečenie podstrešia TONDACH® Tuning strešné fólie „sicher = sicher"

Strešné fólie TONDACH® vytvárajú vrstvu, ktorá efektívne chráni pred vniknutím vody do vnútra strešnej konštrukcie. Fólie sú 3-vrstvové, paropriepustné, preukazujú tepelnú odolnosť od – 40° C do + 100° C a sú odolné proti UV žiareniu minimálne po dobu 3 mesiacov.

 

6. Držiak solárneho / fotovoltaického panela

TONDACH® – 06. Držiak solárneho / fotovoltaického panela Spoľahlivé riešenie pre montáž solárnych a fotovolkaických panelov.

 

7. Keramický prestupový komplet na odvetranie

TONDACH® – 07. Keramický prestupový komplet na odvetranie Spoľahlivé riešenie prestupu cez strechu.

Práve pri prestupe cez strechu vzniká riziko vniknutia vody do strešnej konštrukcie. TONDACH® keramický prestupový komplet pozostáva zo setu a obsahuje: keramickú odvetrávaciu rúru, prestupovú škridlu, flex hadicu, tesniacu manžetu a lepidlo Dense-glue na bezpečné napojenie na strešnú fóliu. Tento odvetrávací komplet je zvonka esteticky zladený, zvnútra technicky dokonale zvládnutý.

 

8. Ukončenie strechy

TONDACH® – 08. Ukončenie strechy Keramické príslušenstvo pre ukončenie hrebeňa.

Práve oblasť hrebeňa je vystavená extrémnym poveternostným vplyvom! TONDACH® ponúka na mieru vyrobené začiatočné a koncové uzávery, ktoré poskytujú dokonalú ochranu proti dažďu, snehu, víchrici a krupobitiu.

 

9. Protisnehové háky – pre Vašu bezpečnosť!

TONDACH® – 09. Protisnehové háky – pre Vašu bezpečnosť! Protisnehové háky TONDACH® sú dôležitou súčasťou každej strechy.

TONDACH® protisnehové háky tvoria dôležitú časť zabezpečenia Vášho strešného systému a sú dostupné pre všetky typy škridiel. S protisnehovými hákmi získate kvalitné riešenie pre Vašu strechu, ktoré sa prirodzene včlení do strešnej krytiny.

 

10. Zapezpečenie škridiel proti silnému vetru

TONDACH® – 10. Zapezpečenie škridiel proti silnému vetru Príchytky škridiel TONDACH® vyhovujú najnovším normám a odolávajú extrémnym poveternostným podmienkam.

 

Napíšte nám

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť polia označené hviezdičkou (*).


Súvisiace položky: 1 - 2 / 2

Prehľad všetkých modelov

aktualizácia: 09.02.2018 | počet zobrazení: 1054

Prehľad keramického príslušenstva

aktualizácia: 09.02.2018 | počet zobrazení: 852

tel.: +421 / 41 / 564 07 21, 22, fax: +421 / 41 / 564 07 23, 24, GSM: +421 / 911 628 018, +421 / 903 528 997, e-mail: slosmat@slosmat.sk
nájdete nás aj na facebooku
počet prístupov od 29.03.2006: 144921
Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookies. Je to bežná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Ďalšie informácie