Ukončenie hrebeňa a nárožia

 

Hrebenáč hladký

TONDACH® – Ukončenie hrebeňa a nárožia – Hrebenáč hladký Na pokrytie hrebeňa a nárožia pre dokonalý celokeramický tvar strechy.

  Počet ks na bm
Hrebenáč hladký 17 cm 3,0
Hrebenáč hladký 13 cm 3,0
Hrebenáč hladký 10 cm 4,5

 

 

Hrebenáč drážkový

TONDACH® – Ukončenie hrebeňa a nárožia – Hrebenáč drážkový Na pokrytie hrebeňa a nárožia pre dokonalý celokeramický tvar strechy.

  Počet ks na bm
Hrebenáč dražkový 21 cm 3,0

 

 

Uzávery drážkového hrebenáča

TONDACH® – Ukončenie hrebeňa a nárožia – Uzávery drážkového hrebenáča Na začiatku ako aj na konci hrebeňa, medzi hrebenáčom a obidvoma okrajovými škridlami, vytvárajú dokonalý celokeramický tvar strechy.

Začiatočný uzáver drážkového hrebenáča 21 cm
Koncový uzáver drážkového hrebenáča 21 cm

 

 

Uzáver hladkého hrebenáča

TONDACH® – Ukončenie hrebeňa a nárožia – Uzáver hladkého hrebenáča Na začiatku ako aj na konci hrebeňa, medzi hrebenáčom a obidvoma okrajovými škridlami, vytvára dokonalý celokeramický tvar strechy.

Univerzálny uzáver pre hladký hrebenáč 17 cm

 

 

Koncový hrebenáč drážkový

TONDACH® – Ukončenie hrebeňa a nárožia – Koncový hrebenáč drážkový S jeho zaoblením na konci nárožia vytvára dokonalý celokeramický tvar strechy.

Koncový hrebenáč drážkový 21 cm

 

 

Koncový hrebenáč hladký

TONDACH® – Ukončenie hrebeňa a nárožia – Koncový hrebenáč hladký S jeho zaoblením na konci nárožia vytvára dokonalý celokeramický tvar strechy.

Koncový hrebenáč hladký 17 cm
Koncový hrebenáč hladký 13 cm
Koncový hrebenáč hladký 10 cm

 

 

Rozbočovací hrebenáč Y pre drážkový hrebenáč

TONDACH® – Ukončenie hrebeňa a nárožia – Rozbočovací hrebenáč Y pre drážkový hrebenáč S jeho zaoblením medzi hrebeňom a nárožím vytvára dokonalý celokeramický tvar strechy.

Rozbočovací hrebenáč Y pre drážkový hrebenáč 21 cm

 

 

Rozbočovací hrebenáč Y pre hladký hrebenáč

TONDACH® – Ukončenie hrebeňa a nárožia – Rozbočovací hrebenáč Y pre hladký hrebenáč S jeho zaoblením medzi hrebeňom a nárožím vytvára dokonalý celokeramický tvar strechy.

Rozbočovací hrebenáč Y pre hladký hrebenáč 17 cm

 

 

Rozbočovací hrebenáč X pre drážkový hrebenáč

TONDACH® – Ukončenie hrebeňa a nárožia – Rozbočovací hrebenáč X pre drážkový hrebenáč S jeho zaoblením vytvára pri zakončení všetkých štyroch nároží dokonalý celokeramický tvar strechy.

Rozbočovací hrebenáč X pre drážkový hrebenáč 21 cm

 

 

Rozbočovací hrebenáč X pre hladký hrebenáč

TONDACH® – Ukončenie hrebeňa a nárožia – Rozbočovací hrebenáč X pre hladký hrebenáč S jeho zaoblením vytvára pri zakončení všetkých štyroch nároží dokonalý celokeramický tvar strechy.

Rozbočovací hrebenáč X pre hladký hrebenáč 17 cm

Napíšte nám

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť polia označené hviezdičkou (*).


tel.: +421 / 41 / 564 07 21, 22, fax: +421 / 41 / 564 07 23, 24, GSM: +421 / 911 628 018, +421 / 903 528 997, e-mail: slosmat@slosmat.sk
nájdete nás aj na facebooku
počet prístupov od 29.03.2006: 144928
Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookies. Je to bežná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Ďalšie informácie